header-kurumsal
CEKA YAPI VE MİMARLIK

Sektörümüz için teknolojik yöntem ve standartları kullanarak, profesyonel çözümler sunmanın başarının anahtarı olduğunu biliyoruz.

Ceka Yapı ve Mimarlık olarak, 10 yılı aşkın süredir müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktayız.
.
Kurulduğumuz günden bu yana, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işimize özen gösteriyoruz..
.
Firmamız uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir. Hizmetlerimiz arasında, projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri yer almaktadır. Ayrıca, çeşitli malzemelerle özel tasarımlar yaparak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktayız.

Her türlü hizmetlerimizde ise, kaliteli malzemeler kullanarak güvenli ve estetik çözümler sunmaktayız. Özel tasarımlarımız ve ölçüye göre üretimimizle, müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz..
.
Müşteri memnuniyetini en önemli önceliğimiz olarak belirlediğimiz için, her projede özenle çalışarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizle yakın iletişim halinde çalışarak, her aşamada onların görüşlerini dikkate alıyoruz. Siz de, Ceka Yapı ve Mimarlık ile çalışarak, kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle, size özel çözümler sunmak için hazırız..
.
Saygılarımızla,
Ceka Yapı Mimarlık
  • Alüminyum Pencere ve Kapı.
  • Alüminyum Kompozit Levha
  • Kapaklı Giydirme Cephe
  • Silikon Giydirme Cephe
  • Alüminyum Korkuluk ve Küpeşte

Hizmetlerimizde kaliteli malzemeler kullanarak güvenli ve estetik çözümler sunmaktayız. Özel tasarımlarımız ve ölçüye göre üretimimizle, müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz.

İletişim Bilgileri

Yeni Mahalle Mah. Barbaros Cad. No.48/1

Canik / SAMSUN

© 2023 Bütün Hakları Saklıdır